Краще мотоциклетне аудіо тепер навіть краще! Boom! Box Stage II

Краще мотоциклетне аудіо тепер навіть краще! Boom! Box Stage II

Harley-Davidson випустила Boom! Audio Stage II мотоциклетну систему динаміків, щоб Рок дійсно звучав.

Прихильники мотоциклів знають що, як правило, вітер перемагає слабкий і спотворений звук з нікчемних акустичних аудіо систем. Тим не менш, Boom! Audio Stage II система в поєднанні з тестованою в аеродинамічній трубі системі вентиляції  Rushmore на мотоциклах HD Touring змінюють уявлення про мотоциклетні аудіо системи. Це просто найкраще, що можливо почути, також завдяки відсутності бовтанки на туристичних мотоциклах.

Бас це перше, що заглушує білий шуму вітру і двигуна. Тепер Харлі модернізувало Boom! аудіо систему динаміками Stage II. Це вологостійкі три-полосні динаміки, дифузори НЧ-динаміків з високим лінійним переміщенням, які значно поліпшують баси. Boom! Audio Stage II призначено для бездоганної роботи з встановленим на заводі Boom Touring головним пристроєм з 300 Вт підсилювачем.

Дивно, гарний звук це не тільки потужність, а також якість динаміків і відсутність спотворень. Ви можете зробити дещо гучніше, але якщо це не якісно - це погано. На щастя, спотворення в 1% Boom! динаміків говорить що система є не тільки потужною, але також дуже якісною.

Але, ви можете зробити ще голосніше завдяки опціональній системі з восьмох динаміків з чотирма окремими підсилювачами потужністю в цілому 1200 Вт!
Нова система є одним з декількох нових надходжень в каталозі запчастин та аксесуарів Harley-Davidson “Big Book”. Дехто називає її Біблією, вона включає в себе продукти для всіх моделей Harley-Davidson за категоріями Підходить, Функції, Стиль, Потужність і Гараж.

comments powered by Disqus
 
Top