Прасування

Прасування

Дійшли до приємного – прасування. Доводимо себе до стану, що прасування – це приємно, бо інакше змусити себе виконати цю роботу дуже важко. Тож налаштовуємось на позитив, можна ввімкнути музику і підтанцьовувати та втрачати зайві калорії, набуті від тістечка / -чок, що з’їли за кавою. Тістечка, цукерки… вони дуууууже потрібні, бо інакше відчуття жінки буде не повним. Потішили себе солоденьким – потіште себе прасуванням.

Показать все

Аби прасування проходило без зайвих нервів, має бути виконано як мінімум 2 умови:

  1. Намагайтесь не робити завали, після прання аби виконувати цю складну місію швидко та без сильної втоми для ваших ніжок чи вашої спини
  2. Зробіть правильний вибір дошки для прасування
  3. Виберіть праску, що буде виконувати половину роботи за вас
  4. Знайдіть того, хто буде виконувати цю місію замість вас

І якщо з пунктами 1 та 4 можуть виникнути складнощі, то ви вже спробуйте виконати пункт 2 та 3 аби далі все було добре. Або є варіант, коли можна обійтись тільки пунктом 3, якщо вже сильно розгулятись і придбати парову систему.

Отож дошка для прасування. Вона має бути легкою, надійною та функціональною. Так-так,  саме функціональною. І якщо решітка для сушки білизни, як на мене, зайвий девайс, то  підрукавник потрібен аби на рукавах його сорочки не було  стріл, що вказують саме на ваші криві руки.  Можливий варіант дошки з додатковими поличками, куди зручно складати вже випрасувану білизну, але це вже за бажанням. Дуже важлива деталь вашої дошки  - покриття. Тканина покриття  має бути  гарної якості аби ваша праска не приставала та на підошві  не лишалось слідів. Дуже добре, якщо  покриття  Вашої дошки має термо відображення, що значно прискорить процес прасування (не пошкодуйте тих грошей, вони вам дуже швидко окупляться звільненим часом). Вибирайте дошки до яких можна придбати змінне покриття, що буде підходити за розмірами. Ну і підставка для праски як не крути також потрібна. Надійність дошки полягає у тому, що вона не має хилитатися і кожного разу, коли ви будете ставити на неї праску, у вас не завмиратиме  серце, що дана конструкція складеться вам прямо на ноги.

Далі трішки складніше. Обираємо праску або парогенератор.

Якщо Ваше прасування – це виключно хатній клопіт, а не  Ваша професія, бо і досі є  така професія, як не дивно, тоді вам потрібна звичайна-незвичайна праска. Звичайна, бо Вам не прасувати кілометри тканин, а незвичайна в тому, що  ефект має бути як у рекламі – провів і готово, вона має легко  чиститись, а краще сама,  аби Ваша білизна не мала того специфічного запаху після прасування.

Обов’язково ваша праска має бути  легкою, аби після прасування вам не стати місіс Мускул. Але і не занадто легкою аби одну сорочку не прасувати 2 години поспіль. Оптимальна вага праски десь 1,5-1,8 кг. Ручка має бути зручною саме для вас, а не для продавця, тому  зручність краще оцінити власноруч.

Потрібно визначитись як  у вас справи із пам’яттю (зізнатись потрібно тільки собі, чоловіку говорити не обов’язково).  І якщо у вас часто трапляється забула-мабула, то не засмучуйтесь, а просто оберіть праску з автоматичним відключенням. А якщо ви часто отримуєте закиди від чоловіка щодо вашої пам’яті, варто знати одне  - пам’ять геніальних людей дуже вибіркова –  вони запам’ятовують тільки важливі речі.

Далі, зверніть увагу на  її підошву. Вона має легко ковзати по тканині, мати захисні функції від пошкодження. Загалом всі підошви можна поділити на 3 види: кераміка; нержавіюча сталь; алюмінієві (в т.ч. різні види напилення на алюміній, бо в чистому вигляді алюмінієву підошву  навряд чи знайдете).

  • Алюміній. Серед позитиву – швидко нагрівається, швидко холоне. Серед негативу -легко можна пошкодити
  • Нержавіюча сталь. Як і жінка вже як розійдеться/розігріється – не зупинити. Може бути трохи важкуватою, але буде довго та надійно служити
  • Кераміка. 100% керамічної поверхні як такої немає. Це скоріше не сама підошва, а більше покриття. Кераміка дуже гарно ковзає, але дуже крихка

Далі потрібно звернути увагу на силу пару. Добре коли є можливість вертикального відпарювання тканин, що значно полегшить ваші старання і зекономить  дорогоцінний час на прасування складочок, мережив та рюш вашої сукні. Зверніть увагу на об’єм резервуару. Аби не довелося бігати раз за разом для наповнення водою.

Звертайте увагу на довжину шнуру, бо якщо почнете гоцати з праскою короткий шнур буде на заваді. Але якщо ви візьмете до Вашого арсеналу правильну дошку, то вона дасть можливість вмикати живлення поруч з підставкою для праски і не стримувати вас у вашому танці.

Праска чи парогенератор – тут визначатись саме вам. Все залежить від того скільки того прасування у вас є і який  рівень складності. І оскільки всі дівчата з відчуттям прекрасного - звичайно ж в обраній прасці має бути краса.  

До вашої уваги декілька варіантів з оптимальними показниками для вашого вибору.

Electrolux EDB6130 1300 Вт з атовимиканням (EDB6130)

Праска з парогенератором 5Safety Electrolux EDB8050  (EDB8050)

Функція автовимиканням

Праска Philips SteamGlide GC4510/30 (GC4510/30)

Праска Braun TexStyle 525A (TS525A)

Функція автовимиканням

Стійка до подряпин підошва Resilium (анодований  алюміній)

Підошва Resillium Superior Jetski

Підошва SteamGlide Plus

Стійка до  подряпини підошва Eloxal - в 2 рази міцніша, чим нержавіюча сталь

Вертикальне Відпарювання

Вертикальне Відпарювання

Вертикальне Відпарювання

Вертикальне Відпарювання

Система захисту від проливання

Контроль пару (захист  від  протікання) Контроль температури: термостат

Система 'крапля стоп'

Функція Антикрапля

Вбудована  система захисту від накипу

Вбудована  система захисту від накипу

Система швидкої  очистки від  накипу Quick Calc

Система Антинакип

 

Функція самоочистки

Система самоочистки

 

 

Індикатор безпеки

Автоматичне  регулювання  подачі пару

Регульована  подача пару

Довжина  шнура 2,5м

Довжина  шнура: 3 м можливість закріплення проводу

Довжина  шнура 2 м

Довжина  шнура 2 м

Потужність: 2300 Ватт

Потужність 2500 Вт

Потужність 2400 Вт екорежим: 20% економія енергії

Потужність 2000 Вт

Постійний пар - (0-40 грамм)/ Вертикальне  відпарювання  -150 гр

Подача пару: до 45 г/хв. Паровий удар: 140 г/хв

Подача пару: 45 г/хв. Паровий удар: 170 г/хв

Регульована  подача пару: до 30 г/хв./ Паровий удар: 120 г/хв

500 отворів  для першокласного відпарювання

 

Носик Triple Precision дозволяє повністю контролювати  процес прасування

 

Резервуар для води –350 м

Резервуар для води: 380 мл

Резервуар для води 300 мл

Резервуар для води: 300 мл

Парогенератори. Більше підходять, якщо прасування – це професія, або рівень складності  вашого прасування вище середнього (сукні з нереальною кількістю складок, оборок, мережив або сорочки з 100% натуральним складом, особливо, коли переважає льон).

Праска Electrolux EDBS7135 парогенератор (EDBS7135)

Парогенератор Russell Hobbs EASY 20330-56 (20330-56)

Прасування

Прасування

Парова станція з керамічною підошвою Caressium

Керамічна підошва з формою  для ґудзиків

Вертикальне Відпарювання

Вертикальне відпарювання

Функція крапля-стоп

Система захисту від накипу

Функція самоочистки

 

Час нагріву  до максимальної температури: 150 секунд

Час готовності до роботи за 1,50 хв.

Довжина  шнура: 1,9 м

Система замикання праски на бойлері для легкого переміщення та зберігання /Вбудований відсік для зберігання шнуру і вилки

Потужність 2350 Ватт

Потужність 2400 Вт

Тиск  пару : 5 бар

Тиск 5 Бар

Постійний  пар: 0-90 г/м Паровий удар: 220 г/хв

Подача пару 125 г

З’ємна ємність для води об’ємом 1,5 л

Об'єм резервуару 1.2 л

Нехай ця складна робота не буде для вас аж дуже обтяжливою, ваші ручки-ніжки не болять, а звільнений час залиште на себе кохану.

comments powered by Disqus
 
Top