Oracle Database Standard Edition 2

Oracle Database Standard Edition 2

У вересні Oracle представив нову редакцію Oracle Database Standard Edition 2 (12.1.0.2). Прагнучи забезпечити користувачів простими та прозорими принципами ліцензування, з 1 грудня корпорація пропонує обирати з двох редакцій Oracle Database Standard Edition 2 та Oracle Database Enterprise Edition.

Oracle Database Standard Edition 2 — доступна за ціною, повнофункціональна СУБД, проста у використанні, потужна та продуктивна. Продукт підійде як замовникам із сегменту малого бізнесу так і для високорозподіленних структур.

Oracle Database Standard Edition 2 надає всі необхідні функції для створення бізнес-додатків:

  • Оптимізована для впровадження в невеликих підприємствах, окремих напрямках бізнесу та розподілених галузевих структурах.
  • Надає нову, оптимізовану для хмарних технологій контейнерну архітектуру СУБД, що спрощує міграцію на хмарні технології.
  • Забезпечує інструменти швидкої розробки додатків  та підтримує широкий діапазон платформ розробки та типів даних,в т.ч. XML и JSON.
  • Забезпечує високу доступність корпоративного рівня з Oracle Real Application Clusters (Oracle RAC).
  • Забезпечує повну наскрізну сумісність, та захищає інвестиції при зростанні вимог користувача.
  •  Може бути розгорнута на серверах, що підтримують 2 сокети, та підійде для всіх ОС, які підтримує  Oracle, в т.ч. Windows, Linux та Unix.

Редакція може бути встановлена на двохсокетних серверах, поточна кількість ядер в яких може досягати 36 ядер на сервер та до 16 потоків для одного екземпляра бази даних.

Максимально допустима кількість ядер для 2-сокетних серверів із часом може збільшитись, що не вплине на ліцензійні зобов’язання замовника.

 

Oracle Database Standard Edition 2

NUP мінімум 

10 NUP / сервер   

До 2 CPU

До 4 CPU

Додаткові опції 

RAC
2 ноди (не більше 1 сокета на ноду та не більш 16 потоків) 

Версія ODB 

Не раніше 12с (12.1.0.2) 

Запуск раніше виданих версій 

Із дотриманням ліцензійних обмежень ODBSE2

Oracle Database Standard Edition 2 доступна не лише новим користувачам. Компанії, які придбали Oracle Database Standard Edition та Oracle Database Standard Edition One раніше можуть мігрувати на нову редакцію.

Oracle Database Standard Edition One

  • Oracle Database Standard Edition One. Користувач може продовжити використовувати Oracle Database Standard Edition One. Підтримка буде доступна у відповідності із правилами технічної підтримки.
  • Zero-Cost License Migration: користувач може обрати апгрейд совїх ліцензій БД до Oracle Database Standard Edition 2 без додаткової оплати. Технічна підтримка: за умови додаткової оплати.

Oracle Database Standard Edition

  • Oracle Database Standard Edition. Користувач може продовжити використовувати Oracle Database Standard Edition. Підтримка буде доступна у відповідності із правилами технічної підтримки.
  • Zero-Cost License Migration: користувач може обрати апгрейд совїх ліцензій БД до Oracle Database Standard Edition 2 без додаткової оплати. Технічна підтримка: за умови вчасної сплати за наступний термін.
comments powered by Disqus
 
Top