Нові "старі" гаджети

Нові "старі" гаджети

Вінтаж. В Франції термін Vintage використовують винороби для позначення високоякісного вина, що витримувалось в ідеальних умовах не один десяток років . Під цим словом розуміють неймовірний смак, ексклюзивність і, головне, неможливість виробництва аналогів. Також під вінтажем розуміють раритети у світі моди і стилю. Прижився термін у моді, особливо в одязі чи побутових предметах, електроніці. Вінтажними можна вважати предмети, що несуть відродження модних напрямків минулих поколінь, епох, стилістичні елементи, тих часів. Хоча вінтажною вважають оригінальну або аутентичну річ не молодшу 20 років, в якій чітко спостерігається «писк моди» часів її створення. Наприклад, якщо це просто водолазка тих часів, то це просто стара річ, але якщо це светр характерного для 70-х років фасону з розшириними рукавами, широкою гумкою знизу або з оленями, як було модно тоді, то це вже вінтаж і визначення стилю потребує певних знань з історії моди. Проте завжди є місце наближенню до стилю, копіювання деяких елементів чи вашому особистому баченню краси.

Щодо електроніки, особливо для щоденного використання, думаю зручніше, практичніше і надійніше користуватись не реставрованими приладами, а сучасними , стилізованими з сучасними мікросхемами в середині. Не лампи чи транзистори вам відновлювати, щоб забезпечити наближеність до тих часів. Тим більше, що пропозиція є і будь-який сумний інтер’єр можна врятувати стильним, вінтажним предметом. Зверніть увагу хоч на цей радіоприймач з округлими формами, ідентичний з виробами 60-х років минулого століття.

Нові "старі" гаджети

І зазначу, що це зовсім не єдиний приклад, зараз пропозицій в електроніці і побутовій техніці з яскравими приладами, що допоможуть власнику бути оригінальним і індивідуальним, є багато.

comments powered by Disqus
 
Top