Чепурушка

Чепурушка

Прибравши в хаті, наготувавши їсти, думаєте все? А ні. На цьому хатній клопіт не скінчився. Попереду прання. В ХХІ сторіччі прати руками це щось на кшталт жити без Інтернету, чи без електроенергії.

Показати все

Сучасне прання має бути таким:

Чепурушка

І під час прання аби запобігти зайвого напруження дуже потрібен чоловік, без нього ніяк не обійтись.

Чепурушка

Звичайно ж це жарт. І це зовсім не наш випадок. Але чоловік все ж таки потрібен. Ну добре, не він сам, а  його інвестиції.

Пральних машин тьма тьмуща і за грошовий вклад нехай переживає чоловік, а ми робимо свій вибір.

Отож, нам потрібні ті, що будуть економно витрачати електроенергію, воду, а на зекономлені кошти  можна купити…  нові підбори, той що це вже двадцята пара? це ж настрій і спокій в сім’ї… Про що ми?  А так. Вибір пральної машини. Окрім економії вона має дбайливо та якісно  прати  речі з делікатних тканин, а не так, що стоїть вона собі гарна така… а частину речей все рівно доводиться прати руками. Окрім цього вона має  економити  простір вашої оселі,  мати повноцінну загрузку (мінімум 5 кг), бути інтуїтивно простою в управлінні (не так аби довелось отримувати ще одну вищу, або перечитувати інструкцію по експлуатації), бажано мати безшумний режим, аби була можливість управляти часом прання, і звичайно ж бути красивою)))) ну і органічно вписуватись в інтер’єр. Дуже багато забаганок і відразу? Ага, дівчата вони такі.  Якщо хочеться все і відразу в одному пристрої – ваш вибір Пральна  машина LG F14B3PDS7 з  фронтальним завантаженням  до 8 кг (F14B3PDS7). Окрім всього перерахованого  вона ще зможе вас здивувати. При своїх 46 см завантаження аж 8 кг! Має  функцію пару. Ваші речі будуть чистими-чистими, і без сторонніх запахів. Окрім того, має  режим гіпоалергенного прання, коли вам не доведеться додатково виполіскувати білизну, одяг і все рівно чхати,  вдягнувши улюблений светр.  Може прати пухові вироби. А ще функцію видалення складок – ваше прасування буде легким, бо далі саме вам виконувати цю роботу (але чого згадувати про неприємне зараз, це потім, подумаємо про це завтра). Вона стане вашою надійною помічницею. Не пошкодуєте, а будете думати, як тільки раніше я могла обходитись під час прання всього двома-трьома функціями?

Чепурушка

Але якщо ваша квартира не така вже і велика, а на вашому балконі урочисто зберігаються покришки вашого чоловіка і сушити вашу білизну просто ніде, вам потрібна машина з функцією сушки. Зверніть свою увагу на F1296CDP3 Пральна машина LG F1296CDP3 з сушкою /6 кг (3 кг) / 1200 об./хв./ глибина 44 см/А+ (D). Має декілька програм сушки - сушка в шафі; сушка праскою ; сушка за низької  температури; еко-сушка. В порівнянні  з попередньою, вона більш енергозатратна, але вона ж вона дозволить вашій білизні «вийти» з пральної машини вже готовій  до прасування.

Чепурушка

Отож, в пранні саме складне отримати інвестиції на це саме прання, а всю іншу роботу зробить за Вас  вона – Ваша пральна машина. І набирайтесь сил – далі прасування.

comments powered by Disqus
 
Top