Тільки один акумулятор на всі випадки життя

Тільки один акумулятор на всі випадки життя

Eneloop є ідеальний, довговічний, попередньо заряджений, легко перероблюваний акумулятор, який може зберегти енергію та ваші кошти, бо кількість циклів перезарядки збільшено 2100 разів.

Показати все

Для сталого способу життя

Акумуляторні батареї Eneloop пропонують новий вибір способу життя для клієнтів. Вони розроблялися відповідно до концепції сталого розвитку та догляду за Землею, Eneloop втілює принципи «Перезарядка» і «Повторне використання» для реалізації ідеї «Чистої Енергії». Для першої зарядки акумуляторів Eneloop використовується сонячна енергія. Ми будемо продовжувати пропонувати Clean Energy Solution, так що ми можемо жити в гармонії з Землею.

Тільки один акумулятор на всі випадки життя

Працює при низьких температурах

Eneloop має чудову продуктивність при 0° і навіть може бути використаний при температурі до -20°С Eneloop в змозі підтримувати низький рівень саморозряду, навіть у низьких температурах, -20°С. Час роботи буде коротшим, ніж при кімнатній температурі.

Тільки один акумулятор на всі випадки життя

Висока потужність батареї

Один з головних особливостей Eneloop, збереження високого  рівня напруги. Багато пристроїв вимикаються або показують низький сигнал акумулятора, якщо напруга нижче, ніж 1,1 Вольт. Звичайні батареї Ni-MH втратить свою напругу постійно і дуже швидко починають починають видавати напругу менше ніж 1,1 Вольт. Eneloop однак буде тримати рівень напруги 1,1 Вольт протягом тривалого часу, і тільки, перш остаточною розрядкою перестане підтримувати цей рівень. Це одна з причин, чому ви можете зробити більше фотографій з Eneloop.

comments powered by Disqus
 
Top