Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1

Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1

Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1 відповідають найжорсткішим вимогам, що ставляться на ринках військової продукції у сфері захисту органів слуху військовослужбовців.

Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1 Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1 Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1

Відрізняються наявністю корпусу з установленим на ньому кулісним перемикачем. При натисканні на планку з логотипом «3М» пристрій переходить у «Закритий режим» і спрацьовує як звичайний вушний вкладиш. «Закритий режим» забезпечує захист від усіх видів шуму і є єдиним режимом, що має використовуватись за наявності стійкого шуму, наприклад, від літальних апаратів, транспортних та плавучих засобів. При натисканні на планку з логотипом «САЕ», позначену невеликим отвором, пристрій переходить у «Відкритий режим», у якому допускається проходження звуку певних рівнів.

Обзор защитных вкладышей 3M Combat Arms 4.1: активные противошумовые беруши

«Відкритий режим» може допомогти користувачеві кращим чином зорієнтуватись у ситуації в умовах низького рівня шуму з одночасним забезпеченням захисту від імпульсного шуму, такого як звук від пострілу.

  • Декілька розмірів наконечників, що забезпечують прилягання в більшості зовнішніх слухових проходів
  • Конструкція дозволяє користувачеві при застосуванні у «Відритому режимі» почути звуки низького рівня, що не відносяться до імпульсних
  • Гнучкий тримач із м’якого матеріалу
  • Ергономічний кулісний перемикач, що забезпечує легкий вибір режимів при знаходженні вкладиша у вусі навіть при перемиканні рукавицями
  • Легкість в очищенні
  • Відсутність потреби в елементах живлення

Тактичні беруші 3М Combat Arms 4.1

 Відповідають найжорсткішим вимогам, що ставляться на ринках військової продукції у сфері захисту органів слуху військовослужбовців.

 

Відвідайте виставку CEE 2015 10-11 жовтня в Києві, щоб познайомитися з новинками 3М та інших компаній.

Зареєструйтеся для безкоштовного відвідування

comments powered by Disqus
 
Top