Бабусин липовий чай, смак з дитинства

Бабусин липовий чай, смак з дитинства

Такий чай готувала моя бабуся, вона знала багато різних кулінарних хитрощів, та й просто житейських мудростей. Любила пити чай з яблуком, додаючи в нього різні трави.

Більш за все наша родина  полюбляла чорний чай з липою, він не тільки смачний але і дуже корисний, особливо в холодну пору року.

То ж я вирішила поділитися один із рецептів своєї бабуні.

  Інгредієнти, які потрібна для приготування чаю.

  •  Чай чорний з липою;
  •  Яблуко (невелике) - 1 шт
  •  Кориця (палички) - 2 шт
  •  Ванілін (щіпка)
  •  М'ята (пару гілочок)
  •  Цукор або мед 

Яблуко дрібно нарізаємо, можна трохи крупніше, справа смаку. Поки гріється вода, змішуємо чорний чай з липою, яблука, ванілін, цукор (мед), нарізану м'яту, корицю в одній ємності, можна використати мелену корицю. Заливаємо все водою і  даємо суміші настоятись 5-7 хвилин.

Моя бабуся, завжди гріла воду на печі, але  ми зараз живемо в час сучасних технологій. Раджу використати для швидкого нагріву води  Чайник SENCOR SWK1274RD з функцією термоса і можливістю регулювання температури.

Бабусин липовий чай, смак з дитинства

Модель SENCOR SWK1274RD має об'єм 1.2 літра і прихований дисковий елемент потужністю 2400 Вт. Зручність використання забезпечує інформаційний РК - дисплей. У чайнику встановлено 5 температурних режимів. Автоматичне перемикання в режим підтримки температури при досягненні заданої температури. Звуковий сигнал сповістить про закипання чайника. Автоматичне відкриття кришки при натисканні кнопки. Корпус виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі.

Бабусин липовий чай, смак з дитинства

Смачний і корисний чай готовий! Розливаємо по горнятках і зігріваємось!

Приємних посиденьок!

comments powered by Disqus
 
Top