Cмарт-пристрої Huawei - на CEE 2015 у Києві

Cмарт-пристрої Huawei - на CEE 2015 у Києві

На виставці CEE 2015, яка пройде 10-11 жовтня у Києві, компанія Huawei продемонструє серію переносних пристроїв, включаючи TalkBand В2 та N1, а також фаблет MediaPad X2.

Huawei TalkBand B2

Huawei TalkBand B2 – пристрій з більш строгим дизайном, поліпшеним додатком «Крокомір», що володіє високою точністю та удосконаленою системою синхронізації з мобільними пристроями. Також Huawei TalkBand B2 – це ще поєднання Bluetooth-гарнітури та спортивного браслета.

TalkBand B2 обладнаний передовим 6-осьовим сенсором, він автоматично визначає і фіксує рухи, тривалість фази повільного та швидкого сну і надає інформацію, як поліпшити режим сну.

TalkBand B2 оснащен подвійним мікрофоном, технологією шумопоглинання та Bluetooth-зв'язком. Крім того, пристрій обладнаний інтелектуальною системою визначення присутності Bluetooth-гарнітури на браслеті, що дозволяє автоматично перемикати звук (мелодію/дзвінок) на смартфон або В2-браслет. TalkBand B2 оснащений пейджером для пошуку смартфон через вібрацію або мелодію дзвінка сповіщення.

Обзор фитнес-браслета со встроенной гарнитурой Huawei Talkband B1: всегда с тобой

Металевий кронштейн TalkBand B2 виготовлений з авіаційного алюмінієвого матеріалу. У новинки інтуїтивно зрозумілий і зручний сенсорний HD-екран. Ремінець TalkBand B2 представлений у двох варіантах: професійний полімерний TPU-матеріал або високоякісна шкіра. Для кожного браслета наявні декілька варіантів кольору.

Батарея TalkBand B2 дозволяє працювати до п'яти днів, підтримує безперервний час розмови до 6 годин, а в режимі очікування - 12 днів. TalkBand B2 підтримує пристрої з ОС Android 4.0 та iPhone з iOS 7.0 і більш новими версіями. Пристрій йде в трьох кольорах: чорному, сріблястому та золотавому.

Huawei TalkBand N1

Huawei TalkBand N1 – це Hi-Fi-стерео Bluetooth-гарнітура з 4 Гб пам’яті, можливістю розмов через Bluetooth та крокоміром.

У TalkBand N1 - висока якість звукопідсилюючих компонентів, частотний діапазон 20-20 КГц та технологія передачі APTX Bluetooth.
TalkBand N1 представляє собою додаток для здоров'я та спорту з функціональними можливостями, такими як крокомір, підрахунок відстані і витрачених калорій та багато іншого. Крім того, він промовляє імена або телефонні номери вхідних дзвінків.

Cмарт-пристрої Huawei - на CEE 2015 у Києві

Дизайн TalkBand N1 - Х форми з використанням м'якої гуми, невелика вага – 18 г, а також рівень водо- та пилонепроникності IP54. Завдяки магнітній застібці він трансформується зі зручної гарнітури в аксесуар для шиї. TalkBand N1 поставляється в трьох кольорах: сріблястому, сірому й червоному.

Huawei Watch

Huawei Watch мають 1.4-дюймовий AMOLED дисплей, стійкий до подряпин та водонепроникний, що має круглу форму та діаметр 42 мм. Металевий корпус йде з використанням 316L корозійно-стійкої та холоднокатаної сталі, а також кристалів сапфірів.

Cмарт-пристрої Huawei - на CEE 2015 у Києві

Працюючи на ОС Android Wear, Huawei Watch мають цілий ряд додатків для здоров'я, включаючи вбудований сенсор для контролю частоти серцебиття, 6-осьовий сенсор, барометр, сенсор дотику і вбудований мікрофон. Разом зі смартфоном, який працює на операційній системі Android 4.3 і вище, Huawei Watch може отримувати SMS-повідомлення, електронну пошту, повідомлення про дзвінки, синхронізувати записи в календарі та додатки. 6-осьовий сенсор також дозволяє годиннику автоматично визначати вид руху і вимірювати дані, виходячи з їх активності - ходіння/біг/альпінізм/велоспорт.

Дисплей має роздільну здатність 400х400 або 286 пікселів на дюйм при високому ступені контрастності 10 000:1. Сенсорний екран з лінзами чутливий до дотиків в рукавичках або мокрими руками. Huawei Watch будуть доступні в трьох кольорах: золотавий, сріблястий і чорний з великим набором ремінців.

Huawei MediaPad X2

Huawei MediaPad X2 –7-дюймовий фаблет з товщиною всього 7.28 мм та повністю металевим корпусом. Huawei MediaPad X2 – це пристрій, який об'єднує телефон, планшет, навігатор, портативний акумулятор, мобільну точку доступу та цифрову камеру.

 

Посетите выставку CEE 2015 10-11 октября в Киеве, чтобы познакомиться с новинками Huawei и других компаний.

Зарегистрируйтесь для бесплатного посещения

По теме:

Huawei представили умный браслет Talkband B2 и стереогарнитуру Talkband N1

Стартуют продажи Huawei Watch в Европе

Первый ультра 8-ядерный 64-битный LTE 4G-планшет Huawei MediaPad X2

comments powered by Disqus
 
Top