Transcend JetFlash 890S з роз'ємами USB Type-C та USB 3.1

Transcend JetFlash 890S з роз'ємами USB Type-C та USB 3.1

Компанія Transcend представила флеш-накопичувачі JetFlash 890S з двома роз'ємами та підтримкою технології OTG (On-The-Go). На одному кінці цих пристроїв розташований роз'єм типу USB 3.1 Type-A, а на іншому — USB 3.1 Type-C, що дозволяє переносити файли між ноутбуками, ПК та мобільними пристроями, такими як смартфони та планшети.

Використання технології COB (Chip On Board) не тільки покращує технічні характеристики пристрою, але й робить корпус JetFlash 890S вологостійким та пилонепроникним.

Застосунок Transcend Elite для Windows та Mac OS можна завантажити з офіційного веб-сайту компанії Transcend, а для  Android — з онлайн-магазину Google Play. Застосунок Elite пропонує користувачеві засоби керування файлами та шифрування, а також підтримує функцію резервного копіювання. За допомогою цієї утиліти можна переглядати файли на встановленій карті пам'яті або флеш-накопичувачі, переписувати дані з використанням 256-бітового алгоритму шифрування, переносити документи у різні хмарні сховища та виконувати резервне копіювання контенту.

Представлені моделі флеш-накопичувачів Transcend JetFlash 890S з інтерфейсом USB мають ємність 16, 32 та 64 ГБ.

comments powered by Disqus
 
Top