Модулі пам'яті DDR3L Transcend ємністю 16 ГБ

Модулі пам'яті DDR3L Transcend ємністю 16 ГБ

Transcend представляє модулі пам'яті типу DDR3L ємністю 16 ГБ. Вони випускаються у форм-факторах U-DIMM та SO-DIMM, містять вісім мікросхем DRAM 1 Гбx8, працюють на частоті 1600 МГц при зниженій напрузі 1,35 В. Модулі сумісні з процесорами Intel Atom Avoton/Rangeley серії C2000 та платформою AMD DDR3 та прекрасно підходять для високопродуктивних систем.

Модулі пам'яті Transcend DDR3L мають ємність 16 ГБ, побудовані на основі мікросхем 1 Гбx8 та дозволяють збільшити об'єм встановленої у системі пам'яті без використання додаткових слотів. Вони виконані на основі високоякісних мікросхем динамічної пам'яті. Завдяки високій тактовій частоті (1600 МГц), модулі DDR3L-пам'яті Transcend допомагають суттєво збільшити загальну продуктивність системи.

Модулі DDR3L-пам'яті Transcend мають низьку напругу живлення, що складає всього 1,35 В. При цьому, у порівнянні зі стандартними модулями DDR3 з напругою живлення 1,5 В, економія електроенергії складає до 20%. Більш того, ці модулі генерують менше тепла, що знижує нагрів системи та підвищує надійність роботи пам'яті.

 

comments powered by Disqus
 
Top