Гарнітура LG TONE+ HBS-500 надійшла у продаж в Україні

Гарнітура LG TONE+ HBS-500 надійшла у продаж в Україні

LG Electronics (LG) представила українським користувачам бездротову стерео Bluetooth-гарнітуру LG TONE+ HBS-500. Пристрій вже доступний в інтернет-магазинах «Розетка™» та «Территория Твоей Техники» за рекомендованою роздрібною ціною 999 грн.

Гарнітура LG TONE+ HBS-500 вирізняється зручною конструкцією, а її вага складає всього 29 грамів. Пристрій має оригінальний та вже добре відомий форм-фактор – він майже непримітний на шиї і дарує максимум комфорту і свободи у русі. Гарнітура має стильний сучасний дизайн, а завдяки особливій текстурі на ній не видно слідів від пальців.

Функціями LG TONE+ HBS-500 можна керувати за допомогою всього трьох кнопок: двох кнопок регулювання потужності звуку і перемотування, а також мультифункціональної клавіши, яка відповідає за живлення, прийом дзвінків та відтворення повідомлень.

Про вхідний дзвінок гарнітура попереджає легким вібросигналом, який можна відключити натисканням кнопки регулювання звуку. Після встановлення на смартфон додатку Tone & Talk гарнітура озвучуватиме вхідні SMS або інші текстові повідомлення у попередньо визначених користувачем програмах.
Функція голосового сповіщення інформує користувачів про підключення по Bluetooth, рівень заряду батареї, стан пристрою та його синхронізацію з іншими пристроями. Серед особливостей HBS-500 – можливість під’єднати два пристрої одночасно. Також гарнітура запам’ятовує раніше підключений смартфон і підключається до нього автоматично, коли він знову знаходиться у зоні доступу.

Гарнітура LG TONE+ HBS-500 надійшла у продаж в Україні

Технологія VoLTE/HD Voice при голосових дзвінках у мережі LTE забезпечує чисте звучання та чіткість голосу.

Основні характеристики LG TONE+ HBS-500:

  • Технічні характеристики Bluetooth®: 4.1 (профілі: навушники / гарнітура / A2DP / AVRCP)
  • Акумулятор: 3,7 В / 125 мАг, літій-полімерний
  • Режим очікування / режим розмови: до 500 годин / до 9 годин
  • Час відтворення музики: до 7,5 годин
  • Час зарядки: менше 2 годин
  • Номінальне споживання при зарядці: 4,75 ~ 5,6 В пост. току, 400 мА
  • Розміри та вага: 140 мм (Ш) X 168 мм (Д) X 18,1 мм (Т) / 29 г

Українські користувачі можуть придбати пристрій за рекомендованою роздрібною ціною 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top