SENCOR – техніка з великим серцем

SENCOR – техніка з великим серцем

SENCOR – новий бренд, нове ім’я для українського споживача. Це щось невідоме, до чого споживач ставиться з певним острахом та побоюванням. Спробуємо подолати всі сумніви та побоювання. Сама компанія була заснована в Японії у 1969 році під час великого економічного дива в цій країні. Назва бренду походить від двох слів: японського «SEN» - що означає тисяча та латинського «COR» - що означає серце. Отже, тисячолітнє або вічне серце. Не так вже і погано для назви компанії в далеких 60-х минулого століття. Тобто рушійною силою компанії було і є ввічливе створення якісних продуктів, спрямованих на зручне їх використання в побуті, в офісній роботі, тощо.

Показать все

В 2002 році торгова марка SENCOR була придбана європейською компанією, на сьогодні головний офіс знаходиться в Чехії. Керівництво компанії приділяє велику увагу при створенні своїх виробів, як і в минулі часи. Саме головне  - це серце продукції. Зокрема використання сучасних передових технологій, унікальність дизайнерських рішень (не тільки самого виробу, але і його пакування) роблять продукцію SENCOR популярною у багатьох країнах світу. На сьогодні SENCOR виробляє широкий асортимент продукції, більше 1000 найменувань – це і побутова техніка, і аудіотехніка,  авто товари, і телевізори, і товари особистого використання, і офісно-канцелярське устаткування, навіть мобільні телефони та планшети.

SENCOR – техніка з великим серцемSENCOR – техніка з великим серцемSENCOR – техніка з великим серцем

На яку техніку SENCOR треба звернути увагу саме зараз, влітку?

Такий технічний прогрес, як газифікація населених пунктів, дійшов не до всіх. Не всі дачі, присадибні ділянки обладнані таким природним ресурсом як газ. Працюєте або відпочиваєте на дачі, а їсти треба. За допомогою чого приготувати їжу? Вам допоможе простий за функціонуванням виріб – електроплитка. Бажано обирати на дві конфорки, для приготування першої та другої страви одразу.

SENCOR – техніка з великим серцем

Треба прибрати у салоні вашого авто, щоб там царювала чистота? Зверніть увагу на автомобільний пилосос SVC190. Ресурсу батареї вистачить для 15 хвилин сухого або волого прибирання. Комплектується насадкою  - щіткою, щілинною насадкою, щіткою для прибирання вологих матеріалів. Чистота і порядок -  от тепер можна збиратися в дорогу!

SENCOR – техніка з великим серцем

Літо – пора ягід та фруктів. Поповнюємо наш організм вітамінами та корисними мікроелементами. Полуниця, суниця, чорниця, малина, ожина… Ням-ням. Які ж з смачні десерти та коктейлі можливо зробити і скоштувати. За допомогою блендерів Sencor SHB 436x (потужний та ергономічний, насадки виготовлені із нержавіючої сталі) на приготування смачненького не витратимо багато часу. До речі, ці пристрої можна обрати серед дев’яти кольорів виконання корпусу.

SENCOR – техніка з великим серцем

Яблука, груші, помідори, огірки, морква… Для поціновувачів фрешів та соків варто звернути увагу на соковижималки цього виробника. Моделі SJE 100x мають потужність в 700Вт, корпус виготовлений із нержавіючої сталі, мають дві швидкості обертання в 15000 та 18000 обертів за хвилину. Широкий отвір для наповнення діаметром в 7.5 см дозволить вам не займатися попереднім подрібненням овочів та фруктів перед завантаженням – економія вашого часу.

SENCOR – техніка з великим серцем

Щоб ранок був бадьорим, варто скоштувати чашечку смачної та запашної кави. До вашої послуги – кавоварки крапельного типу серії SCE 200x. Цю модель можна використовувати в подорожах та мандрівках, завдяки її компактним габаритам (158х199х206 мм) та малій вазі (590г). Виробник попіклувався про вас: одночасне приготування кави одразу в дві ємності; дві фарфорові чаші, мірний стакан для кави в комплекті поставки.

SENCOR – техніка з великим серцем

Отже, сподіваємося, ми розвіяли всі ваші побоювання щодо продукції SENCOR. Якість за доступні кошти – це реально сьогодні.

comments powered by Disqus
 
Top