Максимум переваг разом с Canon MAXIFY

Максимум переваг разом с Canon MAXIFY

Сьогодні річ піде про друк для малого та середнього офісу. Саме для цього компанія Canon анонсувала новую серію друкуючих пристроїв MAXIFY. Друкуючий пристрій MAXIFY – це ідеальний помічник для швидкого та якісного друку в невеликих обсягах (до 15000 -30000 сторінок на місяць). На даний момент в лінійці MAXIFY представлено 5 пристроїв – принтер iB4040 та чотири багатофункціональних пристроїв – MB2040, MB2340, MB5040 та MB5340.

Показать все

Отже, технологія друку – струменева; цінова категорія – середня; цільова аудиторія – малий та середній офіс, приватні підприємці. З ключових особливостей варто звернути увагу на:

  • Для багатофункціональних пристроїв наявність кольорового факсу (підтримка аналогової телефонної мережі). Тобто це повноцінні ваші помічники в друці, скануванні, копіюванні, відправленні та отриманні факсів. Завдяки розширенним функціям сканування є можливість створення чернеток із вкладенним відсканованим зображенням у поштових службах Gmail, MS Exchange, Yahoo!
  • Роздільні чотири високоякісних чорнила на пігментній основі, виготовлені за технологією DRHD (Dual Resistance High Density).

Максимум переваг разом с Canon MAXIFY

Висока щільність чорнил забезпечує чіткий і якісний друк текстів та яскраве і насичене відтворення графіки. Пігментні чорнила також забезпечують стійкість вашого друку до повітря (документи не тьмяніють із часом), до тертя, покращений захист від води і плям, захист від маркерів. Заощаджуйте ваші кошти при використанні роздільних чорнильниць високої ємності. Чорнила PGI -1400XL (1200 сторінок при монохромному друці та 900 сторінок при кольоровому друці – для моделей MAXIFY MB2040, MB2340). Чорнила PGI -2400XL (2500 сторінок при монохромному друці та 1500 сторінок при кольоровому друці – для моделей MAXIFY iB4040, MB5040, MB5340)

  • Вбудований пристрій двостороннього друку. Заощаджуйте ваші кошти при використанні двостороннього друку, таким чином зменшуючи кількість використовуваного паперу.

Максимум переваг разом с Canon MAXIFY

  • Вбудований автоматичний подавач документів на 50 аркушів і касета для паперу на 250 аркушів (для моделей MB2040, MB5040) і 500 аркушів (для моделей iB4040, MB2340, MB5340). Це забезпечує простоту друку багатосторінкових документів.
  • Вбудований USB порт. Знаходиться в нижній частині ліворуч з переднього боку пристрою. Підтримується також підключення пристроїв зчитування карт пам’яті. За його допомогою з USB накопичувача можливо друкувати документи PDF та графіку в форматі JPEG, TIFF. Також є підтримка сканування на USB накопичувач у форматі JPEG, PDF та можливість зберігання вхідних факсів.
  • Бездротове (для усіх моделей) та проводне підключення до мережі. (окрім моделі MB2040). При відсутності бездротової мережі, пристрої MAXIFY можуть виконувати роль точки доступу.
  • Підтримка роботи з хмарними сервісами та мобільними пристроями. Завдяки наявності бездротового підключення у пристроях MAXIFY без усяких кабелів можна друкувати з будь- якого куточку офісу. Більш того, програмне забезпечення від Canon (MAXIFY Printing Solutions) організує процес друку з мобільних пристроїв (формати MS Word, Excel, PowerPoint, PDF) та сканування в планшет або смартфон (формати JPEG, PDF). Підтримуються пристрої на базі Android, iOS, Windows RT. Всі пристрої MAXIFY підтримують роботи з хмарними сервісами Google Cloud Print, Apple AirPrint, MAXIFY Cloud Link (за допомогою цього сервісу можливо завантажувати зіскановані документи або друкувати з хмарних сховищ Dropbox, Google Диск і OneDrive та службу Evernote, також друкувати фото з Facebook або Twitter). Хмарний друк більше ніж необхідний для бізнес-користувачів, а що коли співробітник компанії у відрядженні або на лікарняному, а треба роздрукувати важливий документ. Головне, щоб папір був у пристрої. Треба створити особисту поштову адресу для БФП (процес не з простих, але ваші дані завжди будуть захищені). Підтримується друк у форматах MS Office, PDF, JPEG із вкладень (у повідомленні не повинно бути більш ніж 10 вкладень об’ємом не більш 5 МБ).

Максимум переваг разом с Canon MAXIFY

Отже, пристрої Canon MAXIFY – це сучасні, швидкі (при постійному друці – вихід першої сторінки за 8 секунд)  і саме головне, заощадливі помічники для малого та середнього офісу. Якість друку не гірше ніж лазерний, економія грошових коштів при використанні оптимальних витратних матеріалів, можливість друкувати на паперових носіях до 275г/м2. Заощадливе використання електроенергії (у 5 разів менше при порівнянні з лазерними принтерами та БФП). Пристрої Canon MAXIFY – це ряд очевидних переваг, обов’язково маємо це на увазі!

comments powered by Disqus
 
Top