Шлях до серця чоловіка. Частина 3. Фінальна.

Шлях до серця чоловіка. Частина 3. Фінальна.

Отож попереду вечеря і навіть як сильно ви втомилися від приготування обіду, готувати вечерю все рівно доведеться. І навіть якщо обід був дуже ситний і ваш чоловік наївся і говорив щось на кшталт: «все було так смачно, так наївся, переїв. Вечеряти я не буду» або «Давай на вечерю просто салат або чай і все»... От що я вам скажу – не вірте. Бо це він наївся в той самий момент, а коли приходить вечір він знову хоче їсти. І тоді починається: «а вечеряти сьогодні не будемо?», «а в нас є щось перекусити?»… і перекусити це точно не салат, не сік і не чай…і як би не хотіли уникнути кухні хоча б найближчу добу – не вийде. Попереду вечеря.

Є чимало способів отримати найвищу нагороду і при цьому не докладати багато зусиль, але про докладені зусилля треба мовчати, бо ми ж не просто так стараємось.

На вечерю будемо подавати бургери  та овочевий салат. Можна звичайно приготувати і картопельки на гарнір, але якщо ви не хочете аби ваш мужчина перетворився на Шрека, то побережіть свої сили і не розтягуйте його шлунок до небувалих розмірів, бо вам же потім і страждати. Хоча бургери не сама низькокалорійна вечеря, але ж йому знадобляться сили аби прокладати шлях вже до Вашого серця. І бургери це саме та їжа, що відноситься до забороненого плоду, бо вважається швидкою та зовсім не корисною. Але при правильному приготуванні вона не тільки смачнюча, а ще і корисна.
З салатом, фаршем нам допоможе блендер (можна звернутися до частини другої).

Шлях до серця чоловіка. Частина 3. Фінальна.

А от зробити  правильну булочку чи котлету для бургеру допоможе електрогриль. Стане у нагоді якщо захочете приготувати на завтрашню (ага, треба вже думати, чим потішити його завтра) вечерю  стейк без зайвого клопоту.  До Вашої уваги Електрогриль 17888-56/RH Cook at Home 3in1 Paninil (17888-56)
Може приготувати до 5 порцій грилю і м’яса
Має антипригарне покриття (легко мити)
Ручка не нагрівається
Має стоки для збору жиру.

Все дуже швидко, смачно і дуже апетитно

Шлях до серця чоловіка. Частина 3. Фінальна.

До вечері можна подати прохолодний бокал пива (чим теж заробите балів), або бокал червоного вина, якщо ваш бургер з м’ясом, або прохолодне біле якщо замість котлети рибні стейки.
Але, якщо щось пішло не так, або Вас  сильно здолала втома, тоді – панчохи. Так, саме панчохи. Вони і саме вони мають велике значення в господарстві. Жінці в панчохах не скажуть: «Давай жерти!»  або «Макарони пересолені!». Якщо жінка в панчохах подає макарони, їх з’їдять навіть якщо вона забула їх зварити.  Проте цією зброєю не варто зловживати, бо по-перше, йому потрібно десь брати сили, а по-друге, свято має бути різноманітним.
Дівчата, не забувайте, що «…готовка –  это самый простой способ добиться любви без лишних заморочек» (с) [Анна  Гавальда «Билли»]. Сподіваюсь, Ваше старання не було марним і шлях до його серця прокладено вірний. Нехай кухня не викликає відразу, а перебування на ній буде щось на зразок маленького свята, а Ваші технічні помічники не простоюють без діла. Успіхів та нових звершень на кухні та поза її межами.

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top