Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Зі сніданком впорались, тепер сама складна частина – обід. За класикою жанру вимагає перше, друге і компот.

Показать все

З першим блюдом доведеться справлятись за допомогою плити, бо борщі, супи чи бульйони, вони, як і чоловіки,  вимагають Вашої уваги. Хоча… бульйон можна приготувати і за допомогою мультиварки, проте аби спростити клопіт з  другою стравою, ми її поки лишимо у спокої, і скористаємось доброю, класичною плитою. Отож, тут вже вибачте, дівчата, але доведеться потрудитись. З мого власного досвіду можу сказати, що перша страва, що приготована в мультиварці скоріше підходить до дієт столу №5, аніж побалувати його/себе смаком, ну може хіба за виключенням горохового супу (але це страва не зовсім романтична). Найпростіше – це бульйон, хоча і вимагає багато часу та уваги аби бути прозорим. Далі суп/юшка з будь-якими варіаціями. Ну і вищий пілотаж – борщ.

В нашому меню буде суп (швидше, простіше, але не менш смачно). Приготуємо для нього суп-пюре. Він колись їв такий суп в ресторані, а тут вдома і зроблено рідними руками. Грибний, овочевий, сирний – вибір за вами. Варимо все як звичайний суп і трохи більше – отой самий момент, коли заглянула в ФБ на хвилинку і все переварилось  нам як раз підходить. Але витримка точно має бути не до вуглів. Отож коли все добре зварилось, даємо нашому супчику зовсім трохи остудитись  беремо плавлений сирок «Дружба» або додаємо вершки (за бажанням),   натираємо сирок  в наше варево обережно, аби не утворилась одна суцільна сирна галушка. Далі беремо доброго помічника у цій справі – блендер.

Блендер Russell Hobbs 21500-56 Aura 6in1 погружний (21500-56)

Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Він зможе нарізати салат (це і буде наша закуска), зробити суп-пюре (це буде перша страва),
Та може допомогти в приготуванні десерту (але це вже за бажанням)

Функціонал 6-в-1:

  • Подрібнення
  • Взбивання
  • Тертя
  • Шинкування
  • Приготовання густих сумішей
  • Змішування

Він як маленький кухонний комбайн за демократичною ціною.

Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Для більшого ефекту суп можна подати в хлібній тарілці, яку попередньо натерти часничком та підсушити в духовці

Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Тепер основна страва. Для того ми використаємо мультиварку (модель , об’єм на Ваш вибір і смак. За рекомендацією можете  звернутися до частини першої)  і будемо готувати печеню. Все готується дуже-дуже просто. Все нарізати, загрузити, натиснути необхідні кнопочки меню і поїхали. Дивовижний пристрій подасть сигнал, коли все буде готово. Виходьте з того, що часові затрати десь біля двох годин. Все робиться паралельно з приготуванням  супчику чи борщу і не вимагає вашої уваги. Закинула  все і забула. І що не менш важливо, блюдо може чекати своєї подачі  на функції «підігрів»

 

Ну і звичайно ж компот.  Подамо йому фреш. Бо дуже жарко, чекати поки компот звариться,  остудиться – це все зайвий клопіт, а тут помив, закинув, натиснув кнопочку і готово. Отож, нам потрібна сокоробка.

Шлях до серця чоловіка - Частина 2. Гаряченьке

Пропоную скористатись Соковижималка Sencor (SJE1006RD)

Займає небагато місця, тобто її не потрібно сюди-туди шорхати по шафах. Вона собі спокійненько стоїть та чекає свого часу. Легко миється.  Досить потужна, і може допомогти якщо ви хотіли б не тільки стаканчик фрешу, а і на той випадок, якщо  у вас таки станеться кулінарний припадок і ви захочете подбати про домашній сік на зиму.


Заморились і втомились, але саме складе позаду. Обід готовий.

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top