Samsung – швидка реакція на помилки

Samsung – швидка реакція на помилки

Багато шанувальників техніки Samsung з нетерпінням очікували надходження в продаж нового флагману від Samsung - GALAXY S6. І нарешті отримавши новинку, через деякий час багато користувачі почали звертатися до тех. підтримки виробника з проблемою зникнення «тогглів». Є такий відомий вислів, що: «в природі нічого ідеального не існує». І це нажаль стосується і корейського гіганта Samsung.

Під зникнення «тогглів» мається на увазі, що з меню швидкого налагодження зникають безслідно ті самі значки, завдяки яким можна швидко увімкнути чи вимкнути такі функції як: Wi-Fi, Bluetooth та інші.
Нижче на малюнку, ліворуч зображено стандартне меню, праворуч – після зникнення тогглів.

Samsung – швидка реакція на помилкиSamsung – швидка реакція на помилки

Дана проблема передусім пов’язана із зникненням таких значків як: доступ до мобільного Інтернету, створення мобільної точки доступу та активація режиму приватності.
Представники компанії Samsung порекомендували зробити резервну копію пристрою і відформатувати його. Також, додатково було повідомлено, що інженери южнокорейского гіганта почали роботу над створенням власного варіанта вирішення проблеми. Чекати довелося зовсім мало.
Вирішення проблеми є!
Для того, щоб виправити будь-які помилки в меню швидкого налагодження, треба тільки зайти до магазину Samsung Galaxy Apps і знайти додаток під назвою QuickPanel Restore. Інтерфейс програми мінімалістичний, представлений у вигляді кнопки на світло-блакитному фоні.
Безумовно, виникнення вищезгаданої проблеми засмутило багатьох прихильників Samsung, але слід відзначити  швидку реакцію Samsung по вирішенню даної проблеми.
Samsung в черговий раз доводить, що для компанії - користувач в пріоритеті № 1.
Тепер власники GALAXY S6 можуть спати спокійно.

comments powered by Disqus
 
Top