Шок! Він сказав: "Ця принада красивіша і розумніша, ніж ти!"

Шок! Він сказав: "Ця принада красивіша і розумніша, ніж ти!"

Сімейний розбрат часто ховається не тільки від очей сусідів і знайомих. Це є життєвим правилом, коли подружжя ретельно приховують один від одного свої пригоди. Тільки у нас знову все не як у людей.

Я вже не могла на це дивитися. Він був просто ні до чого. Кип'ятив воду - це, звичайно, правда, але скільки часу це займало. Взагалі не знаю, чому тоді я його купила. Набрид! Швидко сіла до комп’ютеру і почала шукати в Інтернеті. Адже має ж хтось, десь запропонувати красивий і розумний чайник, який буде надшвидкий, буде приємно на нього дивитися на кухні, а найголовніше - принесе нам радість. Зізнаюся - не шукала довго.
Розумний електричний чайник Sencor був саме тим, що я шукала. Отже, перш за все - Ви можете вибрати колір, який Вам подобається. Обраний глянцевий колір завжди буде яскравим і свіжим. Коли я розпакувала коробку, кухня приємно і яскраво розквітла. Дійсно - красень.

Шок! Він сказав: "Ця принада красивіша і розумніша, ніж ти!"
 
А тепер - він не тільки закип'ятить воду, що й так від електричного чайника очікується - він має п'ять програм! Він просто за Вас мислить. Може нагрівати воду до необхідної температури, а потім її підтримувати, закип'ятити воду, а потім її охолодити до температури, яка Вам необхідна і знову її підтримувати доти, доки Ви бажаєте ... І ще більше того вміє. Але що мені подобається найбільше - має водяний знак, який змінює колір в залежності від температури води.

Шок! Він сказав: "Ця принада красивіша і розумніша, ніж ти!"

Я думаю, ви будете вважати мене білявкою, але я біля нього спочатку сиділа, спостерігала, як він працює і змінює колір. Просто, при тому, що мені вічно не щастить, я нарешті купила чудо техніки, яке не тільки працює, але ще й красиве. Потім прийшов чоловік. Він ходив біля чайника, як міліціонер навколо безхатька. Прочитав інструкцію, випробував всі програми. Потім він подивився на мене і сказав: "Моя люба, я не знаю, на що ти мені зараз будеш потрібна. Ця принада красивіше і розумніше, ніж ти". Я ніколи не думала, що якщо колись мій чоловік мені скаже, що зустрів красивіше і розумніше, ніж я, можу отримати таку справжню радість. Потім він додав: "Ну, чесно кажучи, він, можливо, трішки красивіший і трохи хитріший самого мене!"

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top