Sencor для жінок. Яскраве свято кожного дня!

Sencor для жінок. Яскраве свято кожного дня!

Для кожного, хто любить готувати смачну їжу, Sencor має потрібний подарунок

Щороку одне і те ж - стрес, поспіх, просто класична передсвяткова метушня. Купити подарунки, купити продукти, зробити прибирання, прикрасити будинок або квартиру, смачно приготувати, напекти. Чому б цього року собі не допомогти, а найголовніше, зробити собі подарунок?
Для всіх, хто знаходиться на кухні, як у себе вдома, і ополоники не випускає з рук, торгова марка Sencor пропонує побутові прилади, які не тільки практичні, але й зачаровують своїм барвистим дизайном. Мова насамперед йде про блендери і кухонні комбайни, які Ви оціните під час приготування практично всіх, не тільки святкових, ласощів.

Sencor для жінок. Яскраве свято кожного дня!

Виберіть свій колір, який прикрасить Вашу кухню.
Ручний блендер (SHB 436X) є неперевершеним в змішуванні, подрібненні і збиванні. Виконає всі поставлені перед ним завдання і з усією грацією. Змішувати вміє завдяки насадці з нержавіючої сталі. Обробити гарячу їжу? Легко. Можете його використовувати для приготування кремів, домашніх майонезів, збивання вершків, подрібнення цибулі та інших овочів, а також виробництва дитячого харчування. У кожному разі результати Вас приємно вразять, проте особливої уваги особисто до себе він не потребує - його екстра тихий хід гарантує, що крім Вас його ніхто не почує. Крім того, він має 2-річну гарантію на двигун. Його зовнішній вигляд привертає захоплені погляди майже у всіх. Виробляється в дев'яти яскравих кольорах, включаючи рожевий.

Sencor для жінок. Яскраве свято кожного дня!

Який колір Вам подобається більш за все?
Великий брат ручного міксеру – кухонний комбайн Sencor СТМ 30X ідеально підходить для приготування більш об'ємних матеріалів - тіста, кремів, вершків і т.д. Для цього дуже добре служить миска з нержавіючої сталі ємністю 4 літри, в якій можна приготувати 1,6 кг тіста.

Sencor для жінок. Яскраве свято кожного дня!

Планетарна система забезпечує ідеальне змішування, подрібнення і збивання
При змішуванні, подрібненні і збиванні можете бути впевнені, що 100% обсягу миски буде сумлінно оброблено. Про це попіклуються 3 насадки і планетарна система (насадки обертаються навколо своєї осі, а також навколо осі редуктора). Природньо, користувач має можливість вибрати необхідну робочу швидкість у цих помічників.
Одним словом, якщо Ви бажаєте готувати їжу самі або розмірковуєте подарувати цього кольорового помічника комусь іншому, помилку безумовно не зробите.
Бажаємо Вам гарних і кольорових свят! Кожного дня!

comments powered by Disqus
 
Top