Активно відпочивай - VARTA вмикай!

Активно відпочивай - VARTA вмикай!

В побуті та особистому використанні є річ незамінна та корисна - це ліхтар. Ліхтар - (в перекладі з грецької Φανάρι) - переносне або стаціонарне штучне джерело світла. Прилад для освітлення окремих ділянок простору в темний час доби.

Для опису та порівняння властивостей ліхтарів використовують наступні основні характеристики: світловий потік, радіус дії променя, час роботи від елементів живлення, захищеність від вологи та механічних впливів. В 2009 році для уніфікації вимірювання основних параметрів був створений міжнародний стандарт ANSI/FL 2009, згодом цей стандарт стане першим світовим стандартом з визначеннями та методиками перевірки основних технічних характеристик ліхтарів. Хочу звернути увагу, що всі ліхтарі VARTA з 2011 року марковані згідно зі стандартом ANSI, що робить процес порівняння з іншими виробами легким та робить цю продукцію легко впізнаваною серед інших виробників.

На сьогоднішній день більшість ліхтарів (приблизно до 90%) використовують сучасну LED технологію. Такі ліхтарі характеризуються високим коефіцієнтом корисної дії за рахунок великого відношення світловіддачі до енергоспоживання. Вирішення цього питання дуже актуальне насамперед перед сучасними витратами за енергоносії. Світлодіодні ліхтарі не нагріваються, стійкі до ударів та вібрацій, виробляються без використання скла, вони є безпечними у використанні, навіть дітьми. Високопродуктивні LED ліхтарі мають великий строк служби (50000-100000 годин), вони забезпечують більший термін роботи батарей, отже приносять економію вашому гаманцю. Заощаджуймо і  обираємо сучасну LED технологію.

Зараз літо. Час відпочинку для всієї родини, походи до лісу, ночівля в наметах, риболовля, активний туризм. Один з провідних виробників ліхтарів подбав про ваші потреби. Для ваших мандрівок та подорожей компанія VARTA створила серію ліхтарів Camping.

Camping lantern XS LED 4AA

Зручний і компактний туристичний ліхтар лінійки Easy Line, має вісім світлодіодів по 5 мм, освітлення на 360 градусів, металевий карабін та металева ручка для підвішування. Гумова ергономічна ручка, пластиковий корпус, вага ліхтарика – всього 269 г, як два сучасних смартфони, не важкий, авжеж? На практиці перевірено, цей ліхтар витримує падіння з висоти двоярусного ліжка на ламіновану підлогу. Діапазон дії променя - 3.2 метри, час роботи 15 годин, має два режими роботи: повної потужності та режим енергозбереження.

Активно відпочивай - VARTA вмикай!

Сamping lantern LED 3D

Для вибагливих користувачів пропонуємо звернути увагу на цей ліхтар із лінійки Professional Line. Основне призначення цього виробу - поза приміщенням. Висока продуктивність завдяки використанню 4 Вт світлодіоду. Вологостійкий корпус, який дозволить використовувати цей ліхтар за будь-яких погодних умов. Дощ чи туман не зупинять його! Комбіновані матеріали: АБС  пластик з гумовою ручкою для транспортування і підставкою. В підставці є вбудований гачок для підвішування до намету. Три режими освітлення (режим повної світловіддачі, режим енергозбереження, режим стробоскопічного освічення. Діапазон дії променя до 10 метрів, може використовуватися як з розсіювачем світла так і окремо (верхня частина знімається легким рухом  в проти годинниковому напрямку). Вбудований LED індикатор для зручного пошуку, якщо ненароком ліхтар десь загубиться, але це зробити дуже не просто, він важить 833 г. Тривалий час роботи – до 72 годин при звичайному використанні, а це не мало 3 доби; в режимі енергозбереження – до 150 годин.

Активно відпочивай - VARTA вмикай!

Саме  головне, не забудьте придбати акумулятори або батареї до цих якісних ліхтарів, в комплекті поставки вони відсутні.

Отже, ви підготовлені до подорожі і будь-яка темрява вам не завадить на вашому шляху. Ліхтарі Camping стануть чудовим супутником у ваших далеких та близьких мандрівках, де б ви  не перебували, їх яскраве світло вкаже вам напрямок та зроблять ваш відпочинок світлим та безпечним. Продукція компанії VARTA  - варта вашої уваги, VARTo обирати найкраще.

comments powered by Disqus
 
Top