Шлях до серця чоловіка

Шлях до серця чоловіка

Отож у хаті ми прибрали, а тепер час і відпочивати подумаєте ви… І значить ви точно чоловік або вже конче потрібна відпустка. Ні! Ви звільнили для себе пару годин, і тож саме час прокладати шлях до серця чоловіка.

Показать все

Для того нам знадобляться прості і складні речі, трошки фантазії та натхнення. Отож кухня - це своє королівство, і тут діють свої хитрощі і свої помічники. Настрій створить музика. Вчені доводять, що на процес приготування їжі позитивно діє класична музика, але ж якщо настрій грайливий і є енергія аби на кухні бути ніби на сцені – вибирайте те, що вам до смаку.

Як говорила моя подружка, коли тільки одружилась: «Дівчата, чоловік - це прекрасно! Але!!! він мінімум 3(!) рази на день хоче їсти». Тож поговоримо не про сік на сніданок, чи яблуко на вечерю, а про щось більш суттєве.

  

Отож сніданок.

Кава. Вона просто потрібна і все тут! Аби зварити каву достатньо турки, або навіть чайника та зробити каву по-польськи (полякам і не втямки, що ми так називаємо запарену каву), і нас не зрозуміли б справжні поціновувачі та все ж це також варіант. Але якщо ви хочете аби все було як у затишній кав’ярні ну хоча б Львову, то

Помічниця №1 Кавова машина с кавомолкою DeLonghi ESAM2200.S

Використовує вже мелену каву або зерна. Меле каву тихо-тихо та має 13 видів помолу. Відразу готує 2 чашки, то ж ви можете насолодитись цим прекрасним напоєм вдвох. Хоча з такою помічницею ви запросто можете перенестись на береги французької Рив’єри.

Шлях до серця чоловіка

Та якщо для вас чашечки кави достатньо, то з чоловіком не все так просто. Бутерброди, омлет, свіжий хліб, круасани, сир… Йому треба щось поїсти.

Майже у всіх є на кухні мультиварка, а якщо нема, то саме час придбати. Тим більше, що всі вже мають цю дивовижну річ.

Помічниця №2 Мультиварка Panasonic SR-TMZ550LTQ

Вона ще стане нам в пригоді і про неї ще згадаємо трохи згодом.

Шлях до серця чоловіка

Кількість програм - 22! Для сніданку ми можемо приготувати:

  • Каші. Дівчата, як би не старались і якими б асами не були б ви на кухні, повірте каші вона готує ідеально.
  • Тут ви можете приготувати омлет. Чим він відрізняється від омлета на сквоворідці? Він приготований без жиру! А в теперішній гонці за здоровим образом життя ви точно будете в тренді.
  • Творожна запіканка. Без зайвого клопоту, нервів і не обливаючись потом від працюючої духовки.
  • Овочі на пару. Хоча знаєте, це скоріше дівоче.

До кави можемо подати смачнющі тости – і тут

Помічник №3 Тостер Тостер Electrolux EAT7100R

Має функцію розморозки та функцію підігріву та автоцентрування тостів. Тости можна змастити маслом або якимось із м’яких видів сирів, а наверх чогось м’ясного, якщо він не веган.

Шлях до серця чоловіка

Сніданок готовий, але це сама проста частина у прийомі їжі, тож далі буде… Попереду гаряче!

 

По темі: Прибирання чи страждання

comments powered by Disqus
 
Top