HDTVI - прогрес в області аналогового відеоспостереження!

HDTVI - прогрес в області аналогового відеоспостереження!

Незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій, аналогові системи відеоспостереження також не залишаються на місці і продовжують розвиватися, щоб відповідати сьогоднішнім вимогам. Починаючи від чорно-білих камер, гігантських розмірів і зараз , коли камери бувають ледь помітні.

Аналогова система відеоспостереження — комплекс технічних засобів охоронного відеоспостереження, спрямованих на забезпечення безпеки на об’єкті під охороною та здійснення належного нагляду з відеозаписом. Принцип роботи системи відеоспостереження полягає у створенні та передачі на пристрої відображення відеосигналу, який формується з світлового потоку, фіксованою матрицею аналогової камери відеоспостереження.

High Definition Transport Video Interface (HDTVI) — це технологія яка використовує традиційні коаксіальні лінії або виту пару для передачі інформації.

HDTVI - прогрес в області аналогового відеоспостереження!

Даний стандарт дозволяє передавати відеосигнал з роздільною здатністю до 1920×1080 пікселів, а також передачу аудіо і керуючих сигналів по одній лінії на довгі відстані (до 500 м).

Відмінність полягає в зміненій технології формування та передачі відеосигналу, він передбачає повне розділення сигналу яскравості і сигналів кольору, що дозволяє уникнути накопичення перешкод для отримання більш чіткого зображення. В HDTVI реалізований пропрієтарний алгоритм попередньої обробки немодульованого відеосигналу з подальшим застосуванням квадратурної амплітудної модуляції для передачі по лінії зв’язку — звичайному коаксіальному кабелю хвильовим опором 75 Ом.

На відміну від цифорового стандарту HDSDI, стандарт HDTVI не настільки вимогливий до точності виготовлення роз’ємів і характеристик кабелю, а також менш схильний до дії високочастотних перешкод від навколишнього обладнання. При використанні коаксіального кабелю SYV75-3 (-5) або пари UTP, дальність передачі відеосигналу може доходити до 300-500 м.

Технологія HDTVI здатна вирішити більшість наболілих питань і пропонує легке в установці і використанні рішення для аналогового відеоспостереження високої чіткості.

Звісно кожен із стандартів передачі відеосигналу має свої переваги, недоліки і особливості. HDTVI є аналоговим стандартом з усіма випливаючими, і основним недоліком аналогових стандартів є накопичення шуму в міру віддалення приймального пристрою від пристрою, що формує сигнал, і як наслідок — спотворення картинки. Ступінь спотворення картинки цілком залежить від якості траси і загальної електромагнітної обстановки. Але HDTVI є більш стійким до перешкод ніж той-же PAL, завдяки вище описаним технологіями, і також підтримує можливість використання прийомопередатчиків по витій парі.

Стандарт HDTVI найбільше підходить для модернізації вже існуючих систем відеоспостереження, побудованих на аналогових камерах. Переїзд з аналогових систем на IP — повна перепрокладка кабелів, що становить чималу частину бюджету всієї системи відеоспостереження, а в деяких випадках проведення нових монтажних робіт є неможливим з естетичних міркувань або економічно недоцільним. Модернізація існуючої системи відеоспостереження зі стандарту PAL на стандарт HDTVI дозволить зробити якісний стрибок в деталізації відеозображення при мінімальних витратах.

Порівняльні таблиці стандарту HDTVI з іншими стандартами систем відеоспостереження...

HD-TVI & Аналог

Технологія

HD-TVI

Аналог

Розширення відео

720р / 1080р

960Н (700/720 ТВЛ)

Дальність передачі по коаксіальному кабелю (3С / 5С категорії)

300/500 м

180/300 м

Дальність передачі по витій парі

(5й категорії)

200+ м

(+ extra Balun)

100+ м

(+ extra Balun)

Кадрів в секунду при розширенні 720р

25 (30) / 50 (60)

Н / Д

Кадрів в секунду при розширенні 1080р

25 (30)

Н / Д

Можливість адаптації DVR до різних сигналам (CVBS/720P/1080P)

Є

Н / Д

HD-TVI & HD-SDI

Технологія

HD-TVI

HD-SDI

Розширення відео

720р / 1080р (Гарне)

Без втрат

720р / 1080р (Відмінне)

Без втрат

Передача керуючих сигналів по коаксіальному кабелю

Підтримується

Необхідно використовувати додаткове обладнання

Передача сигналу по витій парі

Підтримується

Чи не підтримується

Дальність передачі

до 500 м

до 150 м

Якість коаксіальногокабелю

Низьке

Висока

Собівартість одиниці продукції

Низька

Висока

HD-TVI & IP системи

Технологія

HD-TVI

IP системи

Розширення відео

720р / 1080р

720р / 1080р

Налаштування

Спрощена

Детальна

Тимчасова затримка при передачі

Відсутня

Є

Дальність передачі

до 500 м

до 100 м

Собівартість одиниці продукції

Низька

Висока

comments powered by Disqus
 
Top