Пралки Zanussi і Electrolux вироблені в Україні. Патріотичний тренд - новий поштовх в бізнесі

Пралки Zanussi і Electrolux вироблені в Україні. Патріотичний тренд - новий поштовх в бізнесі

Сьогодні наше суспільство з захопленням переживає хвилю патріотизму. Це відображається і на споживацьких настроях, нам хочеться купувати товари українського виробництва, користуватись українськими послугами чи, щоб ті товари чи послуги мали хоч якісь елементи національної ідентичності. Патріотичний тренд дає вагомий поштовх бізнесу. І нашому теж.

Показать все

В Івано-Франківську виробляють пралки Zanussi і Electrolux. Українська Zanussi - це модель ZWSE680V, ексклюзивно представлена на складі ERC. Electrolux - це EWS1052NDU, EWS1066CUU, EWS1252NDU, EWM1042NDU. Тобто український Electrolux має в назві літеру U. Для українського ринку випускають моделі з глибиною 38 см, враховано специфіку вітчизняного ринку.

Так, наприклад, з моделлю ZWSE680V я пов’язую великі сподівання на популярність серед партнерів, продавців і кінцевих споживачів. Надійна, невибаглива, стандартні 5 кг білизни випере, на 800 об/хв. відіжме, клас енергоспоживання А++  і роздрібна ціна приблизно 5300 гривень - достойно будуть конкурувати з іменитими корейськими виробниками.

Ще рік тому  такого ажіотажу навколо товарів  українського походження не було, але сьогодні такий момент, що співвітчизники готові ризикувати, купувати, пробувати, тестувати. Хоча в даному випадку при Electrolux чи Zanussi говорити про ризик не доводиться, адже ім’я говорить само за себе і гарантує якість багаторічною практикою експлуатації. Як стверджують експерти, вибух національної свідомості і любові до всього українського,дає картбланш вітчизняному бізнесу. Але, щоб дійсно захопити лояльність споживачів, не слід спекулювати на патріотичних прагненнях , потрібно надавати дійсно якісний продукт. Шанс завоювати вдячність споживача зараз є в кожного партнера ERC, просуваючи Zanussi і Electrolux, вироблені в Україні. Якщо врахувати, що попит на національні мотиви тільки на початку свого росту, то варто вже хапатись за тенденцію, щоб бути на хвилі успіху в майбутньому!

comments powered by Disqus
 
Top