Уявна популярність в мережах чи реальний світ?

Уявна популярність в мережах чи реальний світ?

Молодий єгиптянин назвав свою новонароджену доньку Фейсбук на честь соціальної мережі, повідомила компанія CNN з посиланням на видання "Аль-Ахрам".

Всі, хто хоч якимось чином вважає себе частиною сучасного суспільства знають, що таке соціальні мережі, але поки що недооцінюють наскільки впливовою може бути дана структура.

Уявна популярність в мережах чи реальний світ?

Соціальні мережі – це платформа, що базується на людських зв’язках або ж взаємних інтересах.

Ще в 1995 році з’явилася перша соціальна мережа, це був американський портал classmates.com, який пропонував відшукати своїх однокласників та старих друзів.

В 2003-2004 роках були запущені такі ресурси, як LinkedIn, MySpace, Facebook, і саме ці роки прийнято вважати офіційним початком життя соціальних мереж.

На сьогодні складно знайти людину, котра не має персональної сторінки хоча б в одній з соціалок. Серед сучасної молоді ці ресурси користуються особливою популярністю.

Причини очевидні: більшість людей проводять досить велику кількість свого часу за комп’ютером і звикли обмінюватися інформацією один з одним в електронному вигляді, спілкуючись, завантажуючи фото чи відео і т.д.

На сьогодні соціальні мережі справді поглинають багатьох із нас - це факт.

Соціальні мережі мають і плюси, і мінуси. Одні стверджують, що соціальні мережі вбивають все добре. Надмірне захоплення “віртуальним простором” призводить до відриву від реального життя та зменшення життєвого досвіду…

Інші переконані, що вони можуть допомогти впоратися з проблемами, знайти друзів, розширити комунікації.

Ще однією перевагою даних мереж є те, що можна знайти людей, що поділяють ваші думки, погляди.

Для бізнесу ж соціальні мережі виступають новим каналом комунікації із споживачем, та інструментом дослідження уподобань аудиторії.

Соціальні мережі – це цікаві та корисні сервіси інтернету на сьогодні, але, занурюючись в спілкування в мережах, не слід забувати про реальний світ. Таку залежність можна усунути, поєднюючи активне життя в реальному світі з віртуальним спілкуванням…

comments powered by Disqus
 
Top