Digitus Retail - корисні гаджети-помічники

Digitus Retail - корисні гаджети-помічники

Наближається час відпусток, відпочинку більшості населення в нашій країні. Літо, тепло, ми розслабляємося, щось забуваємо. Іноді стається так, що особистий смартфон, плеєр або планшет не підзарядили перед поїздкою на відпочинок чи перед черговим походом у ліс на пікнік. А треба бути на зв’язку, можливо чекаєте на терміновий дзвінок або побажаєте зробити особисте селфі, чи послухати свою улюблену музику, а ваш телефон або плеєр розряджений. Що робити? Поблизу навряд чи знайдете електромережу. Та це не проблема.

Таким випадковим ситуаціям, як зображені  можливо запобігти. Є корисні гаджети, так звані помічники – портативні акумулятори, Powerbank. За принципом своєї роботи вони нагадують депозитну банківську картку. Спочатку заряджаєте, а потім користуєтесь зарядом акумулятора, коли це вам потрібно. Як правило, ці пристрої відрізняються між собою ємністю вбудованого акумулятора, дизайном, габаритами та вагою, додатковими можливостями та опціями.

Digitus Retail - корисні гаджети-помічники Digitus Retail - корисні гаджети-помічники

Ось наприклад, мобільні акумулятори Digitus Ednet та Genius Eco мають приємний дизайн, виготовлені в пластиковому якісному корпусі, прості у використанні, а деякі з моделей (з більшою ємністю акумулятора) мають додатковий бонус – світлодіодний ліхтарик. Як додаткова опція – річ дуже корисна та практична. За допомогою PowerBank можна заряджати мобільні телефони, смартфони, планшети, ігрові консолі PSP та іншу техніку, живлення якої використовує інтерфейс Micro USB/Mini USB, вхідний струм до 2A та напругу до 5 V.

Безумовно, PowerBank  - це гаджет помічник для вашої особистої техніки. Він невеликий за своїми габаритами, не завадить у ваших подорожах та мандрівках. Не забудьте прихопити його.

comments powered by Disqus
 
Top