Стан світового ринку смартфонів за перший квартал 2015 року

Стан світового ринку смартфонів за перший квартал 2015 року

До вашої уваги останні новини зі світового ринку смартфонів. За дослідженням компанії TrendForce, світові продажі смартфонів в першому кварталі поточного року скоритися на 9,2% в порівнянні з четвертим кварталу минулого року та становлять 291,2 млн одиниць. Перш за все, це обумовлене слабким рівнем продаж в Піднебесній.

Лідер перегонів, компанія Samsung зайняла долю 27.8% світового ринку, компанія Apple посіла друге місце з показником 19.9%. У топ п’ятірку світових постачальників смартфонів також увійшли компанії Huawei, LG та Lenovo з відповідними показниками 7%, 6.2% та 6%.

Стан світового ринку смартфонів за перший квартал 2015 року

За даними компанії TrendForce компанія Samsung планує відвантажити 80 млн смартфонів у другому кварталі поточного року, з них 20 млн (тобто чверть) це щойно анонсовані моделі Galaxy S6 та Galaxy S6 Edge. До речі, сьогодні, 21 квітня, в Україні офіційний старт продажу вищезазначених моделей. Щодо американської компанії Apple, то вона планує відвантажити до 45 млн смартфонів.

Які висновки можна зробити з цих аналітичних даних? Світовий ринок до кінця не сформований, адже третину цього рейтингу складає назва Others. Отже, кожний з виробників смартфонів має що запропонувати споживачеві: особисті інноваційні технології, власне дизайнерське рішення, матеріали оздоблення та особливості програмного забезпечення. А користувач обере саме те, що йому потрібно в такому пристрої як смартфон.

comments powered by Disqus
 
Top