Готуй санчата влітку

Готуй санчата влітку

Не дивлячись, що надворі йде сніг і термометр не піднімає свій показник вище +6, на календарі 20 квітня. Ми всі очікуємо тепла, а його все нема. Сподіваємось, що весна все ж прийде хоча б з першими числами травня. А поки ми трохи мерзнемо та кутаємося в ковдру, читаючи вдома улюблену книжечку та гріємось за допомогою гарячого чаю, але ці способи зігріву не завжди бувають ефективними. Можна звичайно закалятися, але ж якщо в оселі діти, то треба вирішувати проблему, особливо коли це малята і, граючись вони сідають на підлогу, а як відомо найзручніше місце не там де застелений килим. Тож як рятуватись в холодній домівці, коли вимкнено опалення?

До вашої уваги декілька способів обігріву вашої оселі.

Якщо мова йде про теперішній холод, то грітися можна за допомогою, кондиціонерів. Тим більше, що в нагоді вони вам стануть і влітку, коли треба буде рятуватися від спеки.

Тож, розгляньте варіант кондиціонер Ballu BSWI-12 HN1/EP/15Y (inverter) – він має клас енергоефективності А (що дуже важливо за нинішніх розцінок), дуже тихий (SILENCE - 24dB(A)) режим роботи - відпочивайте собі спокійно, поки він працює. Функція іонізації повітря, що вимикається з пульту, дозволить дихати на повні груди, самоочистка внутрішнього блоку звільнить вас від зайвого клопоту. Цей кондиціонер, можна використовувати навіть коли за вікном -15⁰С.

Готуй санчата влітку

Тим більше, що нова лінійка кондиціонерів Ballu, ZANUSSI, Electrolux в очікуванні сезону значно здешевіла.

Але якщо ви все ж таки звикли готувати санчата влітку і вам потрібно переміщуватися по вашій оселі разом з теплом, тоді до ваш вибір – обігрівач.

Якщо у вашій домівці маля, то радимо використовувати конвектор електричний Electrolux ECH/R-1000 ML (ECH/R-1000ML).

Готуй санчата влітку

Має потужність 1000 Вт, обігріває площину 15 м2, має захист від перегріву (корпус не перегрівається і не завдасть шкоди вашій дитині), може використовуватись у ванній кімнаті (можете купати вашого малюка в теплі), є можливість настінного кріплення, має 2 режими потужності – повний та половинний. Механічний тип управління. Якщо ви прихильник електронного управління, тоді для вашого задоволення ECH/R-1000EL.

Готуй санчата влітку

Варіант №2 що також має захисні функції – це тепловентилятор DeLonghi DCH5531 та більш економічний варіант. Має керамічний нагріваючий елемент з потужністю 2000 Вт та площиною обігріву до 60м2. Механічне управляння та автоматичне вимикання при перегріві чи перекиданні.

Готуй санчата влітку

Якщо ви прихильник класики, то вашій увазі представляємо масляний радіатор AEG 9 СЕКЦ (RA5521). Площина обігріву 20м2, потужність 800/1200/2000Вт, має 9 секцій та терморегулятор, він вже оснащений коліщатами (докуповувати як в моделях Electrolux, що згадані вище – не потрібно).

Готуй санчата влітку

Тож вибір за вами, а ми бажаємо тепла та затишку вашій оселі.

comments powered by Disqus
 
Top