Під прицілом

Під прицілом

Якщо ще зовсім нещодавно оптичні приціли здавалися екзотикою, то сьогодні вони доступні кожному бажаючому, а вибір такий, що задовольнить будь-які смаки та побажання. Поціновувачів цього пристрою зазвичай можна зустріти серед мисливців, військових, спортсменів і справжніх чоловіків, які люблять зброю та все що з нею пов’язано. Зараз переважна більшість власників різнокаліберних гвинтівок оснащує їх оптичними прицілами, бо лише з їх допомогою можна дійсно розкрити потенціал точної зброї.

Оптичний приціл - це складний оптичний прилад, який своєю конструкцією не поступається за складністю об'єктиву фотоапарата або телескопу. А що в оптиці найважливіше? Звичайно ж, якість лінз!

Nikon – це світовий бренд, що знається на лінзах, як ніхто інший, тому в їх виробництві безліч оптичних приладів, що охоплюють різноманітну цільову аудиторію: від новачків до професіоналів. Сьогодні модельний ряд фірмових прицілів дуже різноманітний, завдяки чому кожен може підібрати собі відповідну по ціновій категорії модель з необхідними функціональними особливостями. Розглянемо деякі з них, що вже зараз доступні на нашому складі.

Серія прицілів Nikon ProStaff - класична оптика для гвинтівок низької потужності (наприклад, калібру .22LR) або пневматичних гвинтівок. Набір функцій дозволить вести прицільну стрільбу як на середні, так і на великі дистанції. Зображення чітке по всьому діапазону охоплення лінзи, при зміні кратності зображення не змінюється. Конструкція водонепроникна, що дозволяє використовувати приціли при будь-якій погоді.

Під прицілом

Модель ProStaff 3-9x50 з візирною сіткою Duplex просто створена для того, щоб стати новим еталоном оптичних прицілів для всіх видів і умов полювання - від густих лісів до безкрайніх рівнин. Ця модель забезпечує достатнє збільшення для ведення стрільби з самих далеких дистанцій і разом з тим відрізняється широким кутом огляду.

У захищених від вологи та запотівання оптичних прицілах серії Prostaff 5 IL використовуються одні з кращих на ринку оптичних систем з багатошаровим покриттям. Дана модель має 5 рівнів яскравості підсвічування візирної сітки, що значно підвищує зручність стрільби в сутінках і за умов складного освітлення. Prostaff 5 IL випускається в модифікаціях з візирними сітками Duplex і BDC. Сітка типу BDC дозволяє користувачу зробити точний приціл і, як результат, влучний постріл на відстанях, які раніше вважалися неможливими. Цього вдалось досягти завдяки унікальним балістичним колам, що дають значну перевагу, підвищуючи точність прицілювання на довгих відстанях без шкоди для зручності прицілювання на коротких.

Під прицілом

Приціли серії Monarch 3 вважаються елітними і кращими в своєму ціновому сегменті. Оптика призначена для використання в найважчих умовах і гарантує відмінний огляд і контрастність зображення від раннього сходу до пізніх сутінків. Вони також оснащені підпружиненим механізмом миттєвого скидання налаштувань. Зручна зміна коригувань на необхідні для тої чи іншої ситуації дозволяє проводити їх максимально швидко, навіть у польових умовах. 

Приціли виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, корпус прицілу забезпечує максимальну надійність при мінімальній вазі, а великі вхідні лінзи забезпечують гранично широкий діапазон. При цьому, приціли серії Monarch 3 стабільно стійкі до віддачі, аж до калібрів типу магнум.

Під прицілом

Можна стверджувати, що компанія Nikon більш ніж впевнена в якості своєї продукції, так як гарантія на їх оптику складає 10 років. Також абсолютно всі оптичні приціли Nikon водонепроникні, заповнені сухим азотом, мають протиударний захист та призначені для роботи в найскладніших умовах. Турбота Nikon про екологію – це ще одним плюс до скарбнички компанії. Лінзи виробляються з екологічно чистого скла, яке не містить отруйних компонентів, що забруднюють природу.

Все вище згадане робить оптичні приціли Nikon одними з найбільш поширених серед всіх брендів в даній категорії. Також відзначимо, що не меншим попитом користуються біноклі та лазерні далекоміри цього виробника.

comments powered by Disqus
 
Top