Розфарбуй своє життя!

Розфарбуй своє життя!

Без неї життя сіре і буденне. Вона приносить радість і додає кольорів до нашого життя. Цією різнобарвною дугою захоплюються і дорослі і діти. Будь-хто, поглянувши на цю красу, посміхнеться, у людини покращиться настрій, отже, недарма її називають веселкою.

Розфарбуй свій світ кольорами веселки. Нехай твоє життя  буде яскраве і неповторне!

Розфарбуй своє життя!

Розфарбуй своє життя!

Розфарбуй своє життя!

Розфарбуй своє життя!

Червоний – це колір пристрасті. Люди, яким подобається цей колір, люблять отримувати задоволення тут і зараз.

Помаранчевий – дуже чуттєвий колір. Помаранчевий колір дуже близький до золота, який є кольором успіху і багатства. Ті, кому подобається цей колір, здатні на щирі почуття і інтуїтивно налаштовані на успіх.

Жовтий – це колір сонця, життєвої сили, влади, але це далеко не ознака романтичної натури. Якщо жовтий ваш улюблений колір, то уважно стежте за кількістю вживаного у своїй мові слова “Я”, інакше про вас можуть подумати, як про дуже егоцентричну людину.

Зелений – це колір любові. Зелений колір – це колір життя і достатку. У любителя цього кольору гаряче серце.

Синій – це колір ясності, чарівності і спілкування. Якщо синій ваш улюблений колір, вам завжди є, що сказати, оскільки гарне вираження своїх думок – це ваш козир.

Бузковий – це колір-символ ілюзій, уяви і фантазії. Якщо вам подобається бузковий колір, то залежно від того, як ви себе почуваєте, ви можете бути творчим романтиком або ж зовсім не любити її.

Білий – це світло, поєднання всіх кольорів. Білий колір символізує чистоту і духовність. Також він говорить і про простоту. Люди, які люблять білий колір, швидше за все, люблять чистоту і порядок.

Яким сьогодні будеш ти?

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top