Приєднуйтесь до Години Землі 2015!

Приєднуйтесь до Години Землі 2015!

Щорічно, в останню суботу березня, весь світ єднає зусилля задля збереження Землі, обмеживши використання електроприладів та вимкнувши непотрібне освітлення в офісах, громадських, державних установах і оселях на одну годину з 20.30 до 21.30 за місцевим часом. Ця акція отримала назву Година Землі, а основна її ідея полягає у приверненні уваги громадськості до проблеми забруднення планети, спричинене активною діяльністю людини.

Приєднуйтесь до Години Землі 2015!

ДАТА ВСЕСВІТНЬОЇ ПОДІЇ 28 березня 2015 року, 20:30 – 21:30 вечора у вашому часовому поясі.
МЕТА ПОДІЇ Об’єднати зусилля, щоб засвідчити свою підтримку щодо дбайливого ставлення до природи та розумного ставлення до природних ресурсів та зменшити негативний вплив кліматичних змін.
ЯК ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ Зареєструйте вашу участь як особисту, так і від компанії, або запропонуйте власний проект до 28 березня. Форма для реєстрації тут.
ДЕ МОЖНА ВЗЯТИ МАТЕРІАЛИ На сайті Всесвітнього фонду природи у вільному доступі розміщено банери, фото та відео, друковані матеріали, які допоможуть у проведенні власних подій, присвячених Годині Землі 2015. Матеріали можна переглянути за посиланням.
ЯКІ ПОДІЇ ЗАПЛАНОВАНО НА 28 БЕРЕЗНЯ Цього дня у багатьох містах України пройдуть цікаві акції до Години Землі. Вас чекають акустичні концерти, флешмоби, фаєр-шоу та багато іншого! Дізнайтесь, яка подія відбудеться саме у вашому рідному місті!
КОНКУРСИ, ПРИСВЯЧЕНІ ГОДИНІ ЗЕМЛІ 2015 Беріть участь у фотоконкурсі Всесвітнього фонду природи "Вмикай свою силу!" та вигравайте чудові еко-призи. Для участі слід надіслати фотографію із зображенням малюнку світлом, пов’язане із Годиною Землі, або що ви готові зробити для природи. Детальна інформація про техніку малювання світлом та конкурс тут.

 

Ви також можете завантажити плакат Години Землі 2015 українською або англійською мовами та повісити у себе вдома чи в офісі: українською мовою - тут, англійською мовою - тут.

Бережіть воду, електроенергію та інши ресурси, а 28 березня 2015 року вимкніть світло та скоротіть використання електроприладів о 20:30 – 21:30 у вашому часовому поясі. Пам'ятайте: “Година Землі – це година єднання зусиль, а дбати про природу потрібно щодня!"

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top