Результати дослідження: сон важливіший за харчування та фізичні вправи для здорового способу життя

Результати дослідження: сон важливіший за харчування та фізичні вправи для здорового способу життя

GfK запитав споживачів у всьому світі, що вони регулярно роблять для підтримки свого фізичного здоров’я. Сон отримав першість, обійшовши здорову їжу, фізичні вправи та вживання вітамінів.

GfK провела опитування у 23 країнах і виявила, що дві третини споживачів у світі (66%) регулярно висипаються, щоб зберегти своє фізичне здоров’я. Така відповідь є популярнішою у світі серед жінок (69%) порівняно з чоловіками (63%)

Результати дослідження: сон важливіший за харчування та фізичні вправи для здорового способу життя
5 найпопулярніших видів діяльності серед людей задля збереження свого фізичного здоров’я
 

Наступною популярною відповіддю є харчування здоровою та поживною їжею: 59% споживачів у світі регулярно роблять це, щоб зберегти своє фізичне здоров’я. У цьому випадку жінки ще більше випереджають чоловіків: 63% порівняно з 56% чоловіків.

Щодо фізичних вправ, 57% споживачів у світі відмічають, що вони у регулярно тренуються для підтримання фізичної форми. В цьому разі серед чоловіків вправи є популярнішими: 60% серед чоловіків та 54% серед жінок.

Країни, де перші три здорові звички є найпопулярнішими

Результати дослідження GfK показують, що Індонезія (85%), Індія (77%) і Китай (73%) є першими трьома країнами, де споживачі зазвичай достатньо сплять для підтримки свого фізичного здоров'я.

Індія та Індонезія є двома країнами, населення яких регулярно вживає здорову їжу, щоб підтримувати свій фізичний стан (79% і 74% відповідно). Третє місце посідає Мексика (69%).

Серед країн, в яких люди регулярно тренуються, щоб підтримувати своє фізичне здоров’я, лідером є Мексика завдяки 68% любителів спорту. Слідом за нею йде Китай з 67%, тоді як Канада та Австралія ділять третє місце, маючи 61% кожна.

Результати дослідження: сон важливіший за харчування та фізичні вправи для здорового способу життя
Різниця між жителями країн у шляхах підтримки свого фізичного здоров’я
 

Різниця між жінками та чоловіками

Іще один цікавий факт, виявлений в результаті дослідження GfK, полягає в тому, що жінки в два рази частіше ніж чоловіки використовують сонцезахисний крем на регулярній основі задля збереження здоров'я (42% проти 18%). Бразильські споживачі лідирують у використанні сонцезахисного крему (46%), за ними йде Канада та Південна Корея (обидві країни – 43%). В Австралії та Іспанії таких споживачів 42%.

Різниця між людьми, що мають дітей та людьми без дітей

Дослідження також показало, що існують відмінності між людьми з дітьми та без дітей у трьох основних здорових звичках. Невелика різниця є в достатній кількості сну (серед людей з дітьми на 2% більше тих, хто достатньо спить) і фізичних вправах (серед людей без дітей любителів спорту на 3% більше). Але істотнішу відмінність виявлено, коли йдеться про здорове харчування та поживні продукти. У цьому аспекті батьки випереджають тих, у кого нема дітей на 8%, мабуть, через те, що ця здорова звичка може принести користь як дитині, так і батькам.

Результати по Україні

Більшість українців для збереження свого фізичного здоров’я намагаються висипатися (63%), вживають здорову та поживну їжі (61%), а також регулярного доглядають за ротовою порожниною (55%). Фізичні вправи посідають четверту сходинку: 42% українців регулярно тренуються для підтримки свого здоров’я.

Українці у віці 30-39 років та старше 60 років частіше за інші вікові групи віддають перевагу сну для підтримки здоров’я (66% та 67% відповідно). Одночасно люди у віці 15-19 років рідше за інших висипаються для збереження свого здоров’я. Так само для цієї вікової групи вживання здорової їжі та гігієна ротовою порожниною є менш популярними заходами для підтримки здоров’я.

В Україні жінки та чоловіки в рівній мірі намагаються регулярно висипатися (63% та 62% відповідно). Проте українські жінки частіше ніж чоловіки вживають здорову їжу (64% проти 57%) та доглядають за ротовою порожниною (57% проти 52%).

Рейтинг: що люди роблять задля збереження власного фізичного здоров’я, %

 

Україна

Весь світ

Висипаються

63

66

Вживають здорову, поживну їжу

61

59

Регулярно доглядають за порожниною рота (використовують зубну щітку, нитку, рідину для полоскання рота)

55

54

Виконують фізичні вправи

42

57

Джерело: опитування GfK серед понад 28 тис. споживачів віком від 15 та старше у 23 країнах – середня серед усіх країн, можливий вибір кількох варіантів, відсотки округлено.

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top